Triveneta. Kunszt i elegancja.

Triveneta Parchetti to firma złożona z prawdziwych pasjonatów, którzy tworzą najwyższej jakości produkty wedle najlepszych, wielowiekowych, włoskich tradycji rzemieślniczych. Dysponują dużym doświadczeniem oraz kreatywnymi pomysłami w produkcji podłóg i pokrycia ścian, zarówno w projektach indywidualnych, jak i w dużych, komercyjnych projektach. Szeroki wachlarz procesów produkcyjnych pozwala uzyskać oczekiwaną fakturę drewna, która sprawi, że Państwa podłoga będzie wyjątkowa.

Triveneta oferuje szeroką gamę gatunków drewna, od szlachetnego dębu poprzez teak, wenge, doussie, wiąz, modrzew czy inne. W swoich kolekcjach posiadają kreatywne pomysły m.in. na łączenie na jednej powierzchni ściany lub podłogi różnych gatunków drewna oraz różnych szerokości desek.

W ofercie znaleźć można bogatą kolorystykę, wśród której znajdują się zarówno chłodne, nowoczesne i eleganckie kolory, jak i ciepłe, tradycyjne barwy. Triveneta oferuje także awangardowe wykończenia w intensywnych, nietypowych kolorach. Niektóre z nich przypominają cętki dzikiego zwierzęcia lub nadają efekt iratyzacji, czyli przechodzenia światła, co świetnie sprawdza się w oryginalnych, nowoczesnych wnętrzach.

Wszystkie produkty są bezpieczne i ekologiczne oraz posiadają certyfikaty jakości, a do wykończeń używane są naturalne żywice, oleje i woski. Producent dokłada wszelkich starań, aby surowce były pozyskiwane w sposób zakładający poszanowanie środowiska naturalnego.

Kolekcje producenta

Sabbie del Deserto

Gatunek dąb. Naturalna gra świateł i cieni przywodzi na myśl pustynne wydmy. Wysoką jakość zapewniają olej tungowy, gotowany olej lniany, propolis i wosk. Drewno cechuje się stonowanymi kolorami i matową powierzchnią.

Tavole

Gatunki: dąb teak, wenge, klon, doussie, wiąz, modrzew, dąb thermo, orzech amerykański i europejski. Perfekcyjny, ciepły styl, pasujący do każdego rodzaju przestrzeni. Szeroki wybór gatunków drewna oraz kilka wariantów wykończenia gwarantują dopasowanie podłogi do własnych gustów i upodobań.

Le patine

Gatunek dąb. Osiem efektownych wykończeń powstałych z połączenia kunsztu i głębokiej wiedzy na temat niepowtarzalności każdego fragmentu drewna. Kolekcja przedstawia klasyczny design, lecz każda z propozycji jest unikalna w swym wykonaniu.

Liberty

Gatunek dąb. Kolekcja daje możliwość łączenia ze sobą trzech długości oraz trzech szerokości desek. Efekt prawdziwej swobody zapewni kreatywne połączenie ze sobą różnych wymiarów, tworząc jedyny w swoim rodzaju projekt.

Format

Gatunek dąb. Kolekcja format zapewnia dużo swobody, dzięki dostępności trzech szerokości oraz losowych długości desek. Klasycznie czy nowocześnie? Podłogę można dowolnie dopasować do stylu pomieszczenia.

Loft

Gatunek dąb. Kolekcja dla wielbicieli minimalistycznego, industrialnego stylu. Podłużne, wąskie deski lub ich nieregularne szerokości świetnie pasują do dużych, otwartych pomieszczeń. Wykończenia w postaci poprzecznych nacięć przypominają nacięcia wykonane starą piłą.

Avalon

Gatunki: dąb. Kolekcja nawiązująca swym stylem do średniowiecza cechuje się ponadczasowym przepychem i unikalnością. Dostępne są cztery kolory, które świetnie pasują do współczesnych wnętrz. Dzięki swym nieregularnościom czynią podłogę absolutnie wyjątkową. Króluje tu szlachetny dąb, ręcznie olejowany i woskowany.

Arti Trevigiane

Gatunki: dąb i modrzew. Wyrafinowany styl głęboko zakorzeniony we włoskiej tradycji, gdzie rzemieślnicy z Treviso z wielką precyzją tworzą wykończenia podłóg ręcznie. Wytworna kolekcja w której króluje dąb i modrzew.

Iris

Gatunki: dąb. Nietypowa, modna, hipnotyzująca kolekcja stanowi świetną propozycję do ultranowoczesnych wnętrz. Niektóre z podłóg posiadają intrygujące, zmieniające się kolory w zależności od kąta patrzenia. Niezwykle spektakularny efekt dla osób szukających absolutnie wyjątkowych rozwiązań.

Metal collection

Gatunki: dąb i modrzew. Dąb i modrzew w nowym wydaniu, dzięki ręcznie malowanym, metalizowanym wykończeniom. Luksusowe, eleganckie, urządzone z przepychem wnętrza to doskonałe miejsce dla tej kolekcji.

Easy maxi

Gatunki: dąb, dąb rustykalny i orzech amerykański. Kolekcja ta to 100% solidnego i trwałego drewna jakim jest dąb. Wszystkie wykończenia i kolory mogą być personalizowane. Idealne dla koneserów, którzy cenią sobie piękno prawdziwego drewna.

Kliknij i przeglądaj kolekcje na stronie producenta

Zapytaj o szczegóły

Napisz do Nas bezpośrednio info@artintera.pl lub zadzwoń 500-069-239. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy wybrać rozwiązanie najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej o firmie Artintera