Renowacje i pomoc techniczna

Jeśli potrzebujesz odpowiedzi na pytania natury technicznej, dotyczące montażu lub renowacji podłogi z drewna, zapytaj naszego partnera z którym współpracujemy. Z pewnością udzieli fachowych wskazówek i pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości.

Ostateczny wygląd i trwałość podłogi w dużej mierze zależy od tego, czy została ona prawidłowo zamontowana. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego współpracujemy z fachowcem, który ma w tej kwestii dużą wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy zaoferować swoim klientom profesjonalny montaż wybranych uprzednio podłóg, na który udzielamy 2-letniej gwarancji.

Świadczymy również usługi renowacji starych podłóg drewnianych, także zabytkowych. Zakres prac zależny jest od stopnia zużycia podłogi. W niektórych przypadkach konieczna jest wymiana niektórych desek i szpachlowanie powstałych przez lata szczelin. Kiedy podłoga jest już pod tym względem przygotowana, przystępujemy do jej szlifowania w kilku etapach. Po dokładnym usunięciu poprzedniej powłoki i wyrównaniu powierzchni podłogi wykańczamy ją wybraną wcześniej metodą.

Niezależnie od tego, czy kładziemy nową podłogę, czy odnawiamy starą, podczas prac zawsze dbamy o to, aby zapylenie było jak najmniejsze, a prace były jak najmniej uciążliwe dla właścicieli domu czy mieszkania.

Jakie dokładnie usługi możemy Ci zaoferować?

  • układanie podłogi z drewna,
  • cyklinowanie bezpyłowe,
  • szpachlowanie,
  • lakierowanie lub olejowanie,
  • renowacja starych podłóg i schodów,
  • montaż listew przypodłogowych,
  • renowacja schodów,
  • nabijanie nowego parkietu na stary parkiet lub podłogę drewnianą za pomocą hydraulicznego pistoletu na zszywki.

Więcej informacji znajdziesz na: www.renowator.eu

Zapytaj o szczegóły

Napisz do Nas bezpośrednio info@artintera.pl lub zadzwoń 500-069-239. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy wybrać rozwiązanie najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej o firmie Artintera