Podłogi zewnętrzne

Oferujemy Państwu najwyższej jakości drewniane podłogi tarasowe włoskiej produkcji. Mają one wiele zalet, dzięki którym spędzanie czasu na tarasie, balkonie czy w altanie będzie prawdziwą przyjemnością.

Podłogi zewnętrzne wykonane z drewna upiększają taras, sprawiając, że wygląda on niesamowicie efektownie i elegancko, a przy tym jest niezwykle funkcjonalny. Duże możliwości doboru kolorystyki, wzorów czy gatunku drewna sprawiają, że pasują one zarówno do nowoczesnego budownictwa, jak i do klasycznego designu. Szczególnie polecane są gatunki drzew egzotycznych, takie jak np. Teak, Ipe, Iroko, Sapelli, Garapa, Massaranduba czy Angelim Amargo. Cechują się one większą odpornością na wilgoć, dzięki czemu dobrze sprawdzą się w zmiennych warunkach atmosferycznych.

Drewniany taras w połączeniu z roślinnością ogrodu czy też roślinami doniczkowymi nadaje tej przestrzeni bardzo naturalny charakter i czyni go miejscem przytulnym oraz niezwykle przyjaznym, w którym chce się przebywać. Taras z drewna może być także ciekawym rozwiązaniem dla domków gościnnych, hoteli czy innych firm usługowych, gdzie komfort i estetyka mają olbrzymie znaczenie.

Dobrze dobrane drewniane deski tarasowe gwarantują wygodę użytkowania będąc w obuwiu sportowym, na szpilkach czy też boso, a także dobrze służą zarówno letnia porą, jak i w mroźne lub deszczowe dni. Dużą zaletą takiego wyboru jest to, że w upalne dni deski nie nagrzewają się, a same w sobie są ciepłym materiałem. Deski drewniane w przeciwieństwie do płytek amortyzują także upadki, co jest niewątpliwą zaletą w przypadku najmłodszych domowników. Należy jednak pamiętać, że drewniana podłoga tarasowa jest powierzchnią wymagającą okresowej konserwacji i impregnacji, aby dobrze spełniała swoje funkcje przez wiele lat.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą.

Zamieszczone zdjęcia mają charakter wyłącznie podglądowy.

1. Triveneta

Modrzew termiczny oraz Teak Birma, wymiary: 20 mm x 120-190 mm x 1200-2500 mm (grubość, szerokość, długość).

2. Friulparchet

Dostępne Iroko, Teak, Sapelli, Ipe, Massaranduba, Angelim amargo, wymiary: 18-20 mm x 90-120 mm x 1000-2500 mm (grubość, szerokość, długość).

3. Bassano Parquet

Dostępne Ipe, Teak.

Zapytaj o szczegóły

Napisz do Nas bezpośrednio info@artintera.pl lub zadzwoń 500-069-239. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy wybrać rozwiązanie najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej o firmie Artintera