O Artintera

W naszej ofercie znajdą Państwo podłogi drewniane włoskich producentów Triveneta Parchetti, Bassano Parquet i Friul Parchet, które sprzedajemy i montujemy. Zajmujemy się także renowacją starych podłóg drewnianych, również zabytkowych. Ciekawe produkty w naszej ofercie znajdą klienci indywidualni poszukujący starannie wykończonych podłóg z najwyższej jakości drewna do wnętrz mieszkalnych. Mamy także propozycje dla klientów biznesowych, którzy urządzają wnętrza komercyjne. Jesteśmy również otwarci na współpracę architektami i projektantami wnętrz. Niezależnie od miejsca wykorzystania, włoskie podłogi drewniane zawsze są synonimem elegancji, stylu i najwyższej jakości.

Co nas wyróżnia wśród konkurencji?

Najwyższa włoska jakość i styl

Wiemy, jak ważna jest dla Państwa najwyższa jakość usług i produktów, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo podłogi wykonane wyłącznie ze szlachetnego drewna wysokiej klasy. Producenci, z którymi współpracujemy to firmy, ikony stylu, mające swoje fabryki we Włoszech, gdzie kunszt i wiedza przekazywane są z pokolenia na pokolenie, a ich projekty doceniane są na całym świecie. Perfekcyjna znajomość tajemnic obróbki drewna sprawia, że podłogi naszych producentów cechują się niezwykłą trwałością i precyzją wykonania, a co więcej produkowane są ze szczególną dbałością o środowisko naturalne oraz posiadają wszelkie stosowne certyfikaty jakości.

Przystępne ceny

Może się wydawać, że podłogi z drewna to ogromny wydatek, który przerasta przeciętny budżet. Jednak w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz produktów w przystępnych cenach, doradzimy w wyborze rozwiązania dopasowanego do posiadanego budżetu. Dodatkowo w zakładce Oferty specjalne, znajdują się wysokiej jakości produkty naszych producentów w jeszcze bardziej atrakcyjnych, niższych cenach.

Duża różnorodność kolekcji

Jednym z naszych największych atutów jest to, że możemy zaoferować swoim klientom ogromny wybór produktów, przeznaczonych nie tylko do wnętrz mieszkalnych, ale także komercyjnych, takich jak hotele, restauracje, kawiarnie, sklepy, czy inne lokale usługowo-handlowe. Wśród naszych kolekcji znajdziesz podłogi, które będą idealnym dopełnieniem nie tylko wnętrz w stylu klasycznym, czy rustykalnym, ale także prowansalskim, a nawet ultranowoczesnym.

Kompleksowa obsługa

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na naszą pomoc w doborze rodzaju podłogi, który najlepiej sprawdzi się we wnętrzu o danym przeznaczeniu i charakterze. Bezpłatnie przyjedziemy do Ciebie, aby dokonać pomiarów i wyceny. Na miejscu zaprezentujemy Ci również próbki wybranych podłóg. Możesz na nas liczyć także w kwestii montażu. Współpracujemy z doświadczonym ekspertem w tej dziedzinie, który ma już na swoim koncie dziesiątki tego typu realizacji, zakończonych pełnym sukcesem. Pozsiada on również uprawnienia do prac w obiektach zabytkowych.

Dostępność w kraju i bezpłatna wycena

Działamy na terenie całego kraju. Z chęcią ustalimy wspólny termin i umówimy się na spotkanie w dowolnej lokalizacji celem dokonania bezpłatnej wyceny i prezentacji na próbkach podłóg. Każdy projekt możemy dowolnie personalizować pod względem koloru, rodzaju drewna, a także sposobu wykończenia jego powierzchni, dzięki temu Twoja podłoga nabierze unikalnych cech i będzie idealnie dopasowana do pozostałych elementów wystroju.

Szanujemy czas naszych klientów

Wiemy, że jest to bardzo ważne zarówno dla klientów indywidualnych, którzy chcą jak najszybciej móc korzystać ze swojego mieszkania, jak i dla architektów, z którymi współpracujemy, aby mogli zaplanować kolejne etapy prac.

Przejrzystość kosztów

Zakup i montaż podłóg może wiązać się z dodatkowymi kosztami, które przejrzyście Państwu przedstawimy. Jeśli wybiorą Państwo usługę z montażem, przedstawimy dodatkowe koszty np.,chemia podłogowa czy konieczne akcesoria. Mogą też być niezbędne dodatkowe prace budowlane np. w przypadku potrzeby wyrównania powierzchni posadzki, na której będzie montowana podłoga. Dodatkowym kosztem jest zakup listew przyściennych,które tworzą spójną całość.Wszelkie informacje i koszty związane z montażem podłogi przedstawimy na spotkaniu dokonując pomiarów i sprawdzając możliwości techniczne .Zakres wszelkich prac podstawowych i dodatkowych,jak również materiałów potrzebnych do zamontowania podłogi jest określona w umowie pomiędzy wykonawcą i inwestorem(nabywcą)

Gwarancja na produkt i montaż

Wszystkie produkty (podłoga i jej elementy, listwy przyścienne) jak i usługa montażu objęta jest 2 letnią gwarancją. Używamy chemii podłogowej tylko sprawdzonych i przodujących na rynku producentów,który wyroby posiadają również 2 letnią gwarancję. Prawidłowe użytkowanie i konserwacja podłogi z drewna sprawi, iż posłuży nam nawet dziesiątki lat.

Dbamy o kwestie formalne

Każdy z naszych klientów otrzymuje komplet dokumentów i informacji, umowa pomiędzy inwestorem, a wykonawca zawarta przed zakupem lub wykonaniem prac, fakturę VAT, karty techniczne produktów jak również wszelkiego rodzaje specyfikacje oraz zalecenia użytkowania.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania, a my dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść Państwa oczekiwań. Z przyjemnością przedstawimy szczegóły naszej oferty i postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Zapytaj o szczegóły

Napisz do Nas bezpośrednio info@artintera.pl lub zadzwoń 500-069-239. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy wybrać rozwiązanie najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej o firmie Artintera