Grawerowanie laserowe na podłodze

Jeśli zwykła drewniana podłoga to za mało, można uczynić ją jedyną w swoim rodzaju. Zapewni to grawerowanie laserowe na drewnie, dzięki któremu uzyskają Państwo unikatowy efekt wizualny. Grawerowanie świetnie sprawdzi się do tworzenia oryginalnych tekstów czy grafik na podłogach lub też do zdobienia drewnianych rozet umieszczanych w centrum pomieszczeń.

Wysokiej klasy laser do grawerowania na drewnie, z wielką precyzją tworzy ciekawe, estetyczne ornamenty i wzory, wedle wspólnie ustalonego i zaakceptowanego projektu. Taka podłoga pozwoli jeszcze bardziej wydobyć indywidualny styl panujący we wnętrzu pomieszczenia, co będzie doskonale współgrać z naturą i charakterem domowników. Z chęcią omówimy pomysł na grawer, aby był on w 100% dopasowany do Państwa oczekiwań.

Grafiki maja charakter wyłącznie poglądowy.

Wszystkie zdjęcia zostały zamieszczona za pisemną zgoda firmy Fahmanik Stanisław Godzik, ul 3 maja 108, 38-481 Rymanów Zdrój.

Zapytaj o szczegóły

Napisz do Nas bezpośrednio info@artintera.pl lub zadzwoń 500-069-239. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy wybrać rozwiązanie najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej o firmie Artintera