Drewno na ścianach

Jeśli zależy Państwu na dodaniu wnętrzom charakteru, a standardowe rozwiązania takie jak tynki, tapety czy farby wydają się mało atrakcyjne i powtarzalne, wykończenie ścian drewnem to idealny pomysł.

Drewno na ścianach to obecnie oryginalny i ciekawy trend w projektowaniu wnętrz, który w niczym nie przypomina dobrze znanych boazerii, które można było spotkać w większości mieszkań. Dzięki olbrzymiej różnorodności kolorów i wzorów, a także dzięki możliwościom łączenia ich między sobą mogą Państwo uzyskać niepowtarzalny, ciekawy efekt w salonie, sypialni, kuchni czy też w jakimkolwiek innym pomieszczeniu. Już sama deska drewniana ze względu na usłojenie i naturalne ukształtowanie drzewa tworzy jedyny w swoim rodzaju wzór, a więc każda ściana z drewna jest jedyna w swoim rodzaju.

Drewno na ścianie tworzy przytulny, naturalny efekt i dobrze komponuje się z innymi materiałami, takimi jak na przykład cegła. Popularne jest także wykańczanie tylko fragmentów ściany drewnem, co daje ciekawy efekt różnorodności. Aby nadać wnętrzu szczyptę skandynawskiego charakteru można zastosować metodę bielenia drewna, co znacznie rozjaśni każde pomieszczenie, a także optycznie je powiększy.

Producenci z którymi współpracujemy gwarantują najwyższą jakość wykonania prosto z Włoch, a nasi doradcy służą pomocą w doborze najlepszych dla Państwa materiałów.

Zamieszczone zdjęcia mają charakter wyłącznie podglądowy.

Zapytaj o szczegóły

Napisz do Nas bezpośrednio info@artintera.pl lub zadzwoń 500-069-239. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy wybrać rozwiązanie najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej o firmie Artintera