Dla profesjonalistów

Jesteś architektem, dekoratorem lub projektantem wnętrz i poszukujesz rzetelnego partnera biznesowego, na którego zawsze będziesz mógł liczyć? Zapraszamy do współpracy. Zobacz co możemy Ci zaoferować?

Doradztwo

Oferujemy fachowe doradztwo i wsparcie podczas rozmów z klientami. Z przyjemnością pomożemy Ci dobrać odpowiedni rodzaj podłogi, tak aby był jak najlepiej dopasowany do potrzeb i warunków klienta.

Kompleksowa współpraca

Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia. Pomożemy Ci nie tylko w doborze podłogi, ale także z dużą dbałością o szczegóły położymy ją i wykończymy.

Indywidualne rozwiązania

Każdą podłogę dostępną w naszej ofercie, możemy dowolnie spersonalizować pod względem rodzaju drewna, jego koloru i wykończenia powierzchni. Wykonujemy także grawerowanie laserowe podłóg, co umożliwia tworzenie unikalnych dekoracji. Dzięki temu będziesz mógł zaoferować swojemu klientowi niepowtarzalną podłogę, idealnie dopasowaną do wnętrza, które zaprojektowałeś.

Próbki i katalogi

Do dyspozycji współpracujących z nami architektów oddajemy bazę naszych produktów. Możesz otrzymać od nas próbki i katalogi podłóg producentów, z którymi współpracujemy, ich specyfikacje techniczne oraz pliki cad do wykorzystania podczas tworzenia wizualizacji dla klientów.

Terminowość

Jesteśmy w stanie precyzyjnie przewidzieć termin realizacji danego zlecenia. Pozwali nam to terminowo wywiązać się ze swoich zobowiązań. Wiemy, jak jest to ważne dla kolejnych etapów prac podczas wykańczania czy remontu domu.

Rabaty

Architektom stale z nami współpracującym możemy zaoferować atrakcyjne rabaty na zakup i montaż podłóg.

Gwarancja

Dodatkową korzyścią dla Twoich klientów z pewnością będzie fakt, że otrzymają 2-letnią gwarancję na zamontowaną przez nas podłogę. Obejmuje ona nie tylko samą podłogę i jej elementy, ale także montaż i powłokę.

 

Formularz kontaktowy

  Klauzula informacyjna art. 13 RODO.

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Artintera Krzysztof Dyrek z siedzibą w Pisarzowa 633 34-654 Męcina - czytaj więcej.

  Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARTINTERA Krzysztof Dyrek(Pisarzowa 633, Męcina 34-654, NIP: 737 127 21 04, REGON: 015312370) w celach marketingowych i informacji handlowej, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz.U 1997 nr 133 poz 883) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/689 z dn. 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE(RODO). Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Zgoda ma charakter dobrowolny i brak jej wyrażenia nie skutkuje brakiem odpowiedzi. Zostanie ona udzielona jedynie w zakresie niewymagającym udzielenia tejże zgody. Dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom wspólpracującym: hosting, firma informatyczna, firma księgowa i firma instalacyjno-montażowa, kurier, poczta (wykaz znajduje się w Polityce prywatności). Wszystkie podmioty które przetwarzają dane osobowe, gwarantują stosowanie odpowiednich środków ochrony i bezpieczeństwa danych osobowych wymaganych przez przepisy prawa.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U.2002 nr 144 poz 1204) przez Artintera Krzysztof Dyrek. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U.2014 rpoz 243) ze zm. przez Artintera Krzysztof Dyrek. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

  Wszystkie zgody traktowane są rozdzielnie.

  Zapytaj o szczegóły

  Napisz do Nas bezpośrednio info@artintera.pl lub zadzwoń 500-069-239. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy wybrać rozwiązanie najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej o firmie Artintera