Dąb Nature

Dąb Nature

Nieregularne fazowanie i skosy, zaznaczone sztukaterie, malowane i woskowane wykończenia w pięciu odcieniach. Ta kolekcja to wizytówka Bassano Parquet. Gatunek Dab

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?

Jeśli zainteresowała Cię oferta producenta, poniżej znajdziesz potrzebne informacje dotyczące formatów, porównasz dostępne gatunki i kolory drewna. Możesz wybrać również rodzaj obróbki powierzchni podłogi, w zależności od której różni się struktura. W ostatnich sekcjach znajdziesz tez informacje o wyborze surowca i uzyskanych atestach i certyfikatach.

Dostępne formaty w tej kolekcji dla 1 elementu, podane w milimetrach, grubość, szerokość, długość w przedziale od minimalnej do maksymalnej. Długości produktów mogą mieć stałe lub różne wymiary.

Bassano Parquet oprócz produkcji standardowych jest w stanie tworzyć formaty, projekty i wykończenia według najróżniejszych życzeń.

Model Grubość Szerokość Długość Dodatkowe informacje
Wersja dwuwarstwowa 18 mm 140-320 mm 1200-3000 mm fazowany na 4 krawędziach, polecany na ogrzewanie podłogowe, dwuwarstwowa budowa, polecana metoda mocowania z podłożem – przyklejanie, element w formie deski podłogowej
Wersja trzywarstwowa 17 mm 140-320 mm 1200-3000 mm fazowany na 4 krawędziach, polecany na ogrzewanie podłogowe, trzywarstwowa budowa, polecana metoda mocowania z podłożem – przyklejanie, element w formie deski podłogowej

Powierzchnia podłogi może pozostać niewykończona (naturalna struktura) lub wykończona lakierem albo olejem do tego przeznaczonym.

Prace specjalistyczne (standardowe lub dodatkowe) dostępne dla tej kolekcji wykonywane na powierzchni podłogi

Bassano Parquet znalazł się w gronie firm odnoszących największe sukcesy w branży, dzięki swojemu profesjonalizmowi i ciągłym badaniom. Oto niektóre procesy technologiczne zastosowane na powierzchni drewna.

Efekt nacięć piłą motorową

Efekt nacięć poprzecznych

Efekt nacięcia piłą mechaniczno-motorową

Efekt podłogi rustykalnej

Efekt strugania nieregularnych skosów

Efekt użycia struga ręcznego

Efekt zaokrąglonych skosów na całej powierzchni

Nieregularna powierzchnia

Podkreślenie nieregularnych skosów

Dostępne surowce dla tej kolekcji - selekcja. Wszystkie spełniają normy określone w prawie europejskim.

Jakość proponowanych podłóg opiera się na dokładnym i rygorystycznym wyborze surowców. Wszystkie mają tę samą jakość, nawet jeśli różnią się pod względem estetycznym. Wszystkie również spełniają normy prawodawstwa europejskiego.

Prime - widoczne włókna jak również możliwe sęki do 5mm

Natural - widoczne włókna jak również możliwe sęki do 5mm, możliwe różnice kolorystyczne

Rustic - widoczne włókna, sęki nieokreślonej wielkości, imitacja pęknięć

Uzyskane certyfikaty

Certyfikacje: FSC, CE, BFfl S1, ISO 9001, PEFC

Informacje i zdjęcia zawarte na stronie internetowej mają charakter wyłącznie poglądowy. Ze względu na zróżnicowanie surowca, które jest naturalnym stanem, elementy mogą się różńić od siebie kolorem, usłojeniem lub odcieniem.

Każdy projekt podłogi możemy dowolnie personalizować, biorąc pod uwagę zmiany w kolorystyce, rodzaju i sposobie wykończenia powierzchni.

Szersze informacje o producencie i jego wyrobach znajdziecie Państwo pod adresem www.bassanoparquet.com

Dysponujemy wszelkimi danymi technicznymi i specyfikacjami produktów oraz ich normami.

Zapytaj o szczegóły

Napisz do Nas bezpośrednio info@artintera.pl lub zadzwoń 500-069-239. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy wybrać rozwiązanie najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej o firmie Artintera