Bassano Parquet. Drewno, nasza historia od 1832 roku.

Doświadczenie Bassano Parquet związane z pracą z drewnem to już około 150-letnia tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Elastyczność w produkcji połączona z innowacyjnością oraz wieloletnim doświadczeniem rzemieślników w obróbce i wykończeniu drewna to cechy doceniane przez klientów na całym świecie. Dla producenta najważniejsze jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości, przy zachowaniu norm i poszanowania dla środowiska naturalnego.

Bassano Parquet tworzy z wielką pieczołowitością klasyczne, eleganckie podłogi, a także innowacyjne projekty z ciekawymi, geometrycznymi wykończeniami. Kolekcje cechują się niezwykłą różnorodnością oraz wyborem spośród szerokiej gamy kolorystycznej, a także spośród około 16 gatunków drewna takiego jak dąb, orzech włoski, wiśnia i inne. Dzięki temu drewniane podłogi tego producenta świetnie prezentują się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach, a także doskonale pasują do obiektów użyteczności publicznej.

Produkty Bassano Parquet to styl i klasyczna elegancja tworzone z myślą o komforcie i wygodzie użytkowania przez domowników przez długie lata.

Kolekcje producenta

London Line

Inspiracje w stylu angielskim w odcieniach szarości na drewnie dębowym.

Archisound

Srebrne i złote elementy połączone z najmodniejszymi trendami w ekskluzywnych warunkach. Gatunek dąb oraz jesion.

Bassano 1832

To kolekcja”starych podłóg”, kolory ziemi w połączeniu z olejem naturalnym. Gatunki dąb, orzech amerykański, orzech europejski i wiąz europejski.

Bassano 2013

Dąb, wiąz i kasztan w naturalnych wykończeniach

Cakes

Szczotkowane, lakierowane i olejowane. Kolekcja, w której znajdziemy ciepłe i wyraziste kolory. Gatunek Dąb

Lame Di Luce

Dwa wykończenia z jasną farba, złotą lub srebrną, aby nadać otoczeniu delikatną elegancję z wyjątkowo ekskluzywnym produktem. Gatunek dąb.

Monolite

Nowa kolekcja której słowami kluczowymi są wiekowy i lakierowany dąb

Cubic

Dąb obrabiany termicznie ze strukturą sześcianu na powierzchni

I Naturali

Wszystkie esencje w ich naturalnych niuansach. Gatunki dąb, doussie, wiśnia europejska, kasztan europejski, klon kanadyjski, akacja, wenge, teak azjatycki, orzech amerykański, orzech europejski, mutenye, modrzew, iroko i buk.

Opera Prima

Nieregularne fazowanie i skosy, zaznaczone sztukaterie, malowane i woskowane wykończenia w pięciu odcieniach. Ta kolekcja to wizytówka Bassano Parquet. Gatunek Dab

Perle Del Bosco

Kolekcja modrzewi, żywy i naturalny efekt podłogi

Piallati E Segati

Kolekcja charakteryzująca się użyciem miękkiego struga ręcznego na drewnie dębowym. Unikat w swoim rodzaju.

Rovere Thermo

Odporność materiału i jednorodność koloru są cechami charakterystycznymi Thermo. Technika zwana dacapatura czyli wytrawianie sprawia iż jest to kolekcja niepowtarzalna. Gatunek Dąb.

Roveri Sbiancati

Podłogi pobielane. Od białych po pobielane, dla wszystkich tych którzy kochają eleganckie przestrzenie pełne światła i stylu. Gatunek dąb.

Kliknij i przeglądaj kolekcje na stronie producenta

Zapytaj o szczegóły

Napisz do Nas bezpośrednio info@artintera.pl lub zadzwoń 500-069-239. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy wybrać rozwiązanie najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej o firmie Artintera