Bassano Parquet. Drewno, nasza historia od 1832 roku.

Doświadczenie Bassano Parquet związane z pracą z drewnem to już około 150-letnia tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Elastyczność w produkcji połączona z innowacyjnością oraz wieloletnim doświadczeniem rzemieślników w obróbce i wykończeniu drewna to cechy doceniane przez klientów na całym świecie. Dla producenta najważniejsze jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości, przy zachowaniu norm i poszanowania dla środowiska naturalnego.

Bassano Parquet tworzy z wielką pieczołowitością klasyczne, eleganckie podłogi, a także innowacyjne projekty z ciekawymi, geometrycznymi wykończeniami. Kolekcje cechują się niezwykłą różnorodnością oraz wyborem spośród szerokiej gamy kolorystycznej, a także spośród około 16 gatunków drewna takiego jak dąb, orzech włoski, wiśnia i inne. Dzięki temu drewniane podłogi tego producenta świetnie prezentują się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach, a także doskonale pasują do obiektów użyteczności publicznej.

Produkty Bassano Parquet to styl i klasyczna elegancja tworzone z myślą o komforcie i wygodzie użytkowania przez domowników przez długie lata.

Kolekcje producenta

London Line

Inspiracje w stylu angielskim w odcieniach szarości na drewnie dębowym.

Archisound

Srebrne i złote elementy połączone z najmodniejszymi trendami w ekskluzywnych warunkach. Gatunek dąb oraz jesion.

Cakes

Szczotkowane, lakierowane i olejowane. Kolekcja, w której znajdziemy ciepłe i wyraziste kolory. Gatunek Dąb

Lame Di Luce

Dwa wykończenia z jasną farba, złotą lub srebrną, aby nadać otoczeniu delikatną elegancję z wyjątkowo ekskluzywnym produktem. Gatunek dąb.

I Naturali

Wszystkie esencje w ich naturalnych niuansach. Gatunki dąb, doussie, wiśnia europejska, kasztan europejski, klon kanadyjski, akacja, wenge, teak azjatycki, orzech amerykański, orzech europejski, mutenye, modrzew, iroko i buk.

Perle Del Bosco

Kolekcja modrzewi, żywy i naturalny efekt podłogi

Roveri Sbiancati

Podłogi pobielane. Od białych po pobielane, dla wszystkich tych którzy kochają eleganckie przestrzenie pełne światła i stylu. Gatunek dąb.

Piallati E Segati

Kolekcja charakteryzująca się użyciem miękkiego struga ręcznego na drewnie dębowym. Unikat w swoim rodzaju.

Bassano 2013

Dąb, wiąz i kasztan w naturalnych wykończeniach

Bassano 1832

To kolekcja”starych podłóg”, kolory ziemi w połączeniu z olejem naturalnym. Gatunki dąb, orzech amerykański, orzech europejski i wiąz europejski.

Cubic

Dąb obrabiany termicznie ze strukturą sześcianu na powierzchni

Monolite

Nowa kolekcja której słowami kluczowymi są wiekowy i lakierowany dąb

Opera Prima

Nieregularne fazowanie i skosy, zaznaczone sztukaterie, malowane i woskowane wykończenia w pięciu odcieniach. Ta kolekcja to wizytówka Bassano Parquet. Gatunek Dab

Rovere Thermo

Odporność materiału i jednorodność koloru są cechami charakterystycznymi Thermo. Technika zwana dacapatura czyli wytrawianie sprawia iż jest to kolekcja niepowtarzalna. Gatunek Dąb.

Kliknij i przeglądaj kolekcje na stronie producenta

Zapytaj o szczegóły

Napisz do Nas bezpośrednio info@artintera.pl lub zadzwoń 500-069-239. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy wybrać rozwiązanie najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej o firmie Artintera