Akcesoria

Doskonałym wykończeniem każdej podłogi są listwy przyścienne oraz profile przejściowe. Listwy są dopasowane kolorystycznie do poszczególnych produktów, tak jak struktura i kolor podłogi mogą być wykończone olejem, lakierem czy patyną.

Stosuje się również różnego rodzaju masy wygładzająco naprawcze powierzchnię, grunty powierzchniowe, masy samopoziomujące. Używane są również maty rozprężające, które redukują naprężenia pod klejonymi podłogami spowodowane naturalną strukturą drewna. Znajdziemy także kleje różnego rodzaju np. poliuretanowe, elastyczne i syntetyczne do podłóg, szpachle, lakiery, oleje i olejowoski. Producenci oferują folie polietylenowe izolacyjne, środki do pielęgnacji podłóg, a także urządzenia. Występuje cała gama produktów pomagających utrzymać naszą podłogę w czystości i wysokiej jakości.

Zapytaj o szczegóły

Napisz do Nas bezpośrednio info@artintera.pl lub zadzwoń 500-069-239. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy wybrać rozwiązanie najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej o firmie Artintera